Nevšedné pohľady -  fotosúťaž

20.07.2012

Občianske združenie Ars Boni v spolupráci s obecným úradom vyhlasuje druhý ročník súťaže pre neprofesionálnych fotografov. Súťažné fotografie budú vystavené na vianočnom koncerte v kultúrnom dome vo Voderadoch. Hlavným motívom súťaže je zachytiť nevšedné pohľady a okamihy zo života Voderád a nájdenie čo najstaršej historickej fotografie Voderád. Súťaž bude rozdelená do dvoch kategórií :

1) kategória: Historická fotografia obce Voderady

Do prvej kategórie "Historická fotografia obce Voderady" môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú históriu obce (historické budovy, ulice, akcie v obci) a jej občanov v minulosti. Fotografie môžete zasielať aj bez autora. Ocenení budú majitelia fotografií, ktorí ich zašlú.

2) kategória: Obec Voderady v súčasnosti

Súťažné podmienky:

Súťaž je otvorená pre všetkých záujemcov bez vekového a profesijného ohraničenia.

Súťažné fotografie treba doručiť do 31. októbra 2012 na Obecný úrad vo Voderadoch alebo na mailovú adresu: arsboni@gmail.com

Autor môže poslať maximálne 5 farebných resp. čiernobielych fotografií v elektronickom formáte "JPG" v rozmere kratšej strany minimálne 1200 pixlov. Autori ocenených snímok získajú ceny venované organizátormi. Zoznam výhercov bude po skončení súťaže zverejnený. Každá fotografia musí obsahovať tieto údaje: názov fotografie, meno a priezvisko autora alebo majiteľa, adresu a vek autora. Zaslaním snímky autor automaticky súhlasí s pravidlami súťaže a so zverejnením súťažných fotografií. Autor zároveň súhlasí, že jeho materiály môžu byť použité pri propagácii územia, s bezplatným reprodukovaním a publikovaním fotografií za účelom propagácie a výstavnej činnosti i s uvedením mena autora, prípadne majiteľa.

Tešíme sa na Vaše súťažné práce.

Ars Boni občianske združenie; Mgr. art. Michal Matejčík; Nová ulica 474/30, 919 42 Voderady 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!