Ars Boni - cyklistika

11.09.2016

Občianske združenie Ars boni už od svojho vzniku rozvíja päť nosných tém. Jedna z tém je "zmysluplné využitie voľného času". Túto oblasť záujmových činností už dlhodobo rozvíjame prostredníctvom aktivít spojených s včelárstvom a lukostreľbou. V ostatných rokoch naše združenie organizovalo krúžkovú činnosť, tematické výlety a zúčastňovali sme sa výstav a pretekov. Tieto činnosti rozvíjame naďalej, no chceme náš okruh záujmov rozšíriť o cyklistiku.

Ambíciou členov a sympatizantov nášho združenia je v priebehu najbližších rokov vytvoriť poloprofesionálny cykloklub, ktorý vytvorí pre členov technické zabezpečenie ako aj možnosť zúčastňovať sa cyklistických pretekov v rámci celého Slovenska. Dávame si za cieľ podporovať cyklistiku ako takú. Nechceme sa zamerať len na vyhľadávanie talentov, ale chceme v rámci témy cyklistika hľadať nadšencov cykloturistov, cestných cyklistov, horských cyklistov atď.

Na stránke Ars boni Vás budeme už čoskoro informovať o našich podujatiach. Veríme, že nájdeme nových sympatizantom, vďaka ktorým sa nám podarí naplniť náš ambiciózny plán (Cyklotím Ars boni).

Pridajte sa k nám...

Ars Boni občianske združenie; Mgr. art. Michal Matejčík; Nová ulica 474/30, 919 42 Voderady 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!