Bez matky to nejde

24.02.2013 22:34

Občianske združenie Ars boni v spolupráci so Základnou umeleckou školou vo Voderadoch usporiadalo v nedeľu 24.februára 2013 netradičné divadelné predstavenie s názvom "Bez matky to nejde". Tradícia divadelných predstavení v našej obci neexistuje, a preto usporiadanie takéhoto podujatia bolo novou výzvou pre organizátorov ako aj pre širokú verejnosť. Každý kto sa prišiel vo štvrtú februárovú nedeľu pozrieť do Kultúrneho domu mal možnosť vidieť skvelú muzikálovú divadelnú hru o nepoddajnom anjelovi a o živote sv. Jana Bosca. Muzikál s komediálnym podtónom bol fikciou odohrávajúcou sa medzi nebom a zemou, ktorý si účinkujúci saleziáni z Trnávky naštudovali podľa scenára talianskeho autora Paola Ziniho. Divadelné predstavenie si v našej obci našlo svojho diváka a preto sa členovia občianskeho združenia Ars boni budú snažiť pokračovať v organizovaní podobných podujatí.

Fotogaléria tu:

Späť